Konsultantka Avon to zajęcie, które może wykonywać każdy bez względu na wiek oraz płeć. Nieważne czy jesteś kobietą, czy mężczyzną – bycie w Avon niesie za sobą mnóstwo korzyści. To praca na Twoich warunkach i to Ty o wszystkim decydujesz.

Konsultantka Avon a praca zawodowa

konsultantka avon

Jeżeli martwisz się tym, że nie pogodzisz bycia konsultantką Avon z pracą zawodową to muszę Cię uspokoić. Konsultantka Avon może być zajęciem dodatkowym, znaczy to tyle, że pracujesz wtedy kiedy chcesz, zawsze przy okazji. Nie musisz zaniedbywać swoich obowiązków służbowych, Avon możesz zając się po pracy w dogodnym dla Ciebie momencie. Katalogi możesz dać koleżanką przed lub po pracy, a zamówienie złożyć w weekend lub po powrocie z pracy. Bycie konsultantką Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz się martwić o żadne normy, targety, czas pracy i inne tego typu sprawy. Konsultantka Avon działa na własnych zasadach, czyli wtedy kiedy chce i nie musi martwić się o to, że komuś to się nie spodoba.

Zarobki konsultantki Avon

Zapewne wiele osób zastanawia się ile można zarobić na byciu konsultantką Avon – nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Tak jak wspomniano wyżej, konsultantka Avon działa w dogodnym dla siebie czasie. Tylko od niej zależy ile czasu poświeci na to zajęcie. Im więcej, tym zarobki także będą rosły. Konsultantka Avon zarabia sprzedając kosmetyki. Im większe zrobi zamówienie, tym otrzyma wiekszy rabat, a co za tym idzie zarobi także więcej.

Jak zarabia konsultantka Avon

Konsultantka Avon zarabia kupując produkty ze zniżką, a sprzedaje je w cenie z katalogu. Rożnica pomiędzy ceną zakupu a ceną sprzedaży jest wiec zarobkiem konsultantki Avon. Przykładowo kupując perfumy które są w promocji z rabatem 40% zamiast 500zł zapłaci cenę pomniejszoną o rabat, czyli w tym przypadku 300zł. Łatwo więc sobie obliczyć, że jeśli perfumy sprzeda klientom w cenie z katalogu, to zarobi na tym 200zł. Tak właśnie działa konsultantka Avon, im większy rabat otrzyma, tym większy zarobek zgarnie dla siebie.

Rozwój konsultantki Avon

Każda konsultantka Avon ma możliwość rozwoju w firmie. Dzięki fantastycznemu programowi motywacyjnemu może zarabiać jeszcze więcej jako lider sprzedaży Avon. Jest to zajęcie dla osób które chciałyby kierować własnym zespołem konsultantek Avon.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *