Każda osoba która współpracuje jako konsultantka Avon otrzymuje od firmy nieograniczony dostęp do wszelkich narzędzi, które wspomogą jej pracę. Osoba decydująca się na bycie konsultantem Avon nie musi więc się obawiać, że zostanie pozostawiona sama sobie. Avon bardzo dba o wszystkich współpracowników oferując jak najlepsze produkty wspomagające sprzedaż.

Katalog Avon

Głównym narzędziem pracy konsultantki Avon jest z pewnością katalog. W każdej kampanii jest jeden główny katalog oraz kilka mniejszych ofert z super promocjami na specjalne okazje. Wszystkie broszury występują w tradycyjnym papierowym wydaniu, oraz w postaci elektronicznej. Konsultantka Avon może rozdać je w tradycyjny sposób lub rozesłać wersję elektroniczną za pomocą dostępnych narzędzi (e-mail, media społecznościowe, komunikatory itp).

Magazyn Focus i Netto

Każda konsultantka Avon otrzymuje dodatkowo gazetkę promocyjną netto – znajdzie w niej artykuły wyprzedażowe w najniższych cenach. Od tych kwot nie przysługują już rabaty, tak więc cena z tej broszury jest już nie obniżana. W katalogu Focus konsultantka Avon znajdzie ofertę na nowości, outlet, na produkty z rabatem nawet 40%, próbki, reklamówki i gadżety przydatne podczas sprzedaży. Oferta z tego katalogu jest na specjalnych warunkach tylko dla konsultantek Avon, klient nie ma do niej wglądu.

Klub Avon

To miejsce do którego każda konsultantka Avon otrzymuje dostęp od razu po rejestracji. Tutaj otrzymuje wszelkie ważne informacje, może przeczytać o obowiązujących promocjach, tutaj składa także zamówienia, opłaca faktury. Jest to takie wirtualne biuro. W klubie Avon znajdziemy wszystkie niezbędne do współpracy materiały, regulaminy, broszury i ulotki, które są w wersji elektronicznej. Możemy je pobrać, wydrukować, przesłać klientom itp. Każda konsultantka Avon po zalogowaniu może bez ograniczeń korzystać ze wszystkich materiałów tam dostępnych.

Próbki Avon

W magazynie Focus każda konsultantka Avon znajdzie spis próbek wraz z kodami. W ofercie są próbki perfum, szminek, kremów, balsamów czy żeli pod prysznic. Do każdego zamówienia dokładane są też próbki gratis. Tak więc każda konsultantka Avon może zaprezentować produkty swoim klientom bez potrzeby kupowania pełnowymiarowego produktu.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *