Jeżeli jesteś konsultantką Avon, ale chcesz dalej się rozwijać i nie tylko sprzedawać kosmetyki, to mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy. Możesz potraktować ją jako dodatkowe zajęcie, lub działać w pełnym wymiarze godzin i traktować to jak standardową pracę. Im więcej czasu poświęcisz pracy jako konsultantka Avon i jako lider sprzedaży, tym Twoje zarobki będą większe.

Jak wygląda współpraca z Avon?

Jeżeli współpracujesz już jako konsultantka Avon, to wiesz jak to wygląda od kuchni. Lider Avon ma takie same obowiązki jak konsultantka Avon, a ponadto buduje swój własny zespół konsultantek i na tym zarabia dodatkowe pieniądze. Każdy lider pozyskuje konsultantki we własnym zakresie, jednak Avon docenia starania, dzięki specjalnemu programowi możesz także otrzymać nowe osoby do swojego zespołu bezpośrednio od Avon. Każda konsultantka Avon, która dołączy do Twojego teamu korzysta ze wszystkich możliwości jakie niesie za sobą bycie w klubie Avon – Ty jako lider zespołu i zapewne także konsultantka Avon możesz przedstawić jej wszystkie możliwości zarobkowe. Jak w praktyce wygląda bycie liderem?

 • otrzymujesz dostęp do wirtualnego biura lidera, gdzie na bieżąco śledzisz postępy pracy swoje i swojego zespołu
 • masz możliwość współpracy na umowę zlecenie lub działalność gospodarczą
 • otrzymujesz pełne wsparcie Twojego lidera nadrzędnego oraz innych osób, które są do Twojej dyspozycji (dane znajdziesz w zakładce moje konto)
 • możesz brać udział w specjalnych szkoleniach on-line i spotkaniach na żywo
 • Avon nie zarzuca formy wspołpracy, Ty decydujesz o tym w jaki sposób pozyskujesz osoby do swojego zespołu
 • możesz działać on-line w mediach społecznościowych, platformach sprzedażowych itp lub w tradycyjny sposób z katalogiem

Ile można zarobić jako lider sprzedaży Avon?

Współpracując jako konsultantka Avon możesz w łatwy sposób obliczyć sobie Twoje zarobki. W przypadku bycia liderem Twoje wynagrodzenie będzie podane w wirtualnym biurze lidera. Co więcej, zobaczysz także informację co należy zrobić, aby sięgnąć po jeszcze wyższą wypłatę. Każda konsultantka Avon z Twojego zespołu, która złoży zamówienie, to dla Ciebie dodatkowa gotówka. Dlatego musisz odpowiednio zarządzać zespołem, wspierać go i motywować do działania. Jako nowy lider Avon, bierzesz także udział w specjalnie przygotowanym programie wspierającym, by zarobić jeszcze więcej.

Dodatkowo Avon przygotował dla swoich najlepszych liderów mnóstwo dodatkowych nagród i możliwości a w tym:

 • prywatna opieka medyczna za 1zł
 • samochód wybrany przez siebie zupełnie za darmo
 • fantastyczny program motywacyjny
 • programy VIP dla 50 najlepszych liderów
 • dodatkowe programy gdzie do zgarnięcia gotówka, bony sodexo i nagrody rzeczowe

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *