ELANA PET z Torunia – producent konstrukcji stalowych

Dane kontaktowe

ELANA PET, firma z siedzibą w Toruniu, jest cenionym wykonawcą maszyn i urządzeń dla przemysłu oraz znanym producentem stalowych zbiorników ciśnieniowych.  W zakresie działalności przedsiębiorstwa mieści się świadczenie usług z zakresu obróbki cieplnej i cieplno-technicznej metali oraz relokacji maszyn i linii produkcyjnych. Wykonujemy ponadto badania niszczące i badania nieniszczące służące sprawdzeniu stanu technicznego urządzeń i maszyn.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy. Zapytania ofertowe mogą Państwo przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego. Odpowiemy w możliwie najkrótszym terminie.

 

ul. M. Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń
POLSKA

tel. +48 56 / 656 15 17
fax +48 56 / 656 29 65
e-mail: elanapet@elanapet.pl

Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000004590
NIP: 879-175-57-32
REGON: 870433395
Wysokość kapitału zakładowego 9 682 000, 00 zł

logo_elana_PET_PL_colour

Zarząd

Prezes Zarządu:
Małgorzata Żarecka-Piątkowska
tel.56 656 17 02
tel. kom. 692 442 851
mz.piatkowska@elanapet.pl

Sekretariat:

Kamila Łaskawska-Szturo
tel. 56 656 15 17
tel. kom. 692 442 954
k.laskawska-szturo@elanapet.pl

Dział Personalny:

Maria Wiwatowska
tel. 56 656 18 32
m.wiwatowska@elanapet.pl

Katarzyna Tobolewska
tel. 56 656 15 58
k.tobolewska@elanapet.pl

Dział Produkcji:

Andrzej Brzęcki
tel. 56 656 28 73
tel. kom. 692 442 904
a.brzecki@elanapet.pl

Dział Techniczny:

Artur Łukomski
tel. 56 656 24 04
tel. kom. 692 442 927
a.lukomski@elanapet.pl

Dozór Techniczny / Laboratorium NDT:

Marcin Nadratowski
tel. 56 656 13 19
tel. kom. 692 442 924
m.nadratowski@elanapet.pl

Artur Łukomski
tel. 56 656 24 04
tel. kom. 692 442 927
a.lukomski@elanapet.pl

Dział Sprzedaży i Marketingu:

Jagoda Leśniewska
tel. 56 656 27 40
tel. kom 666 842 680
j.lesniewska@elanapet.pl

Artur Łukomski
tel. 56 656 24 04
tel. kom. 692 442 927
a.lukomski@elanapet.pl

 

Dział Zakupu i Sprzedaży PET:

Paulina Jakubowska
– sprzedaż płatka PET

tel. 56 656 15 27
tel. kom. 692 442 956
p.jakubowska@elanapet.pl

Karolina Przybyszewska
– zakup odpadu PET

tel. 56 656 17 07
tel. kom. 692 442 949
k.przybyszewska@elanapet.pl

Dział Zaopatrzenia:

Adam Łukasiewicz
tel. 56 656 28 18
tel. kom. 692 442 953
a.lukasiewicz@elanapet.pl

Przemysław Paradowski
tel. 56 656 28 18
tel. kom. 694 442 025
p.paradowski@elanapet.pl

Elektroautomatyka:

Mariusz Krzywdziński
tel. 56 656 26 25
tel kom. 692 442 887
m.krzywdzinski@elanapet.pl

Dział Handlu Skotan:

Karolina Darocha
tel: 56 656 15 33
tel.kom. 692 442 901
k.darocha@elanapet.pl