Każda konsultantka Avon ma do dyspozycji materiały pomagające w sprzedaży jak i w zdobyciu nowych klientów. W śród nich są wszelkie broszury informacyjne, szkolenia on-line, ale przede wszystkim katalogi. Konsultantka Avon sama decyduje o tym w jaki sposób pracuje z katalogiem, ma więc mnóstwo możliwości dodatkowego zarobku.

Oferta promocyjna Avon

Firma udostępnia dla konsultantek Avon, liderów sprzedaży i klientów kilka równego rodzaju katalogów. Oczywiście raz na kampanię (czyli raz w miesiącu) wydawany jest katalog z ofertami. Znaleźć w nim można produkty Avon takie jak: perfumy, kosmetyki pielęgnacyjne, do makijażu i wiele innych przydatnych do codziennego użytku. Wszystkie produkty w katalogu są w ofercie specjalnej, czyli w promocji, nie ma tam kosmetyków w regularnej cenie. Konsultantka Avon kupuje produkty ze zniżką do 40% a klientom sprzedaje w cenie z katalogu i na tym zarabia. Oprócz głównego katalogu są także specjalne oferty na rożnego rodzaju okazje jak np. dzień Matki, Ojca, Boże Narodzenie, Walentynki i wiele innych. Każda konsultantka może przedstawić swoim klientom tego typu ofertę, przesyłając ją np. w postaci elektronicznej.

Magazyn Focus dla konsultantek Avon

Działając jako konsultantka Avon masz także wgląd do specjalnie przygotowanego katalogu Focus. Znajdziesz w nim oferty specjalne tylko i wyłącznie dla Ciebie – tej oferty nie pokazujesz swoim klientom. Dzieki temu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Magazyn Focus to oferta wyprzedażowa, rabaty do 40%, nagrody dodatkowe za zakup konkretnych produktów, nowości w mega przystępnych cenach. Produkty które konsultantka Avon zakupi w mega niskiej cenie może odsprzedać dalej z dużym zyskiem.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *