Firma Avon jest jedną z bardziej znanych marek kosmetycznych na świecie. Praktycznie każdy może dołączyć, a Avon nie ma wymagań jeśli chodzi o osoby. Tak naprawdę wszyscy mogą spróbować współpracy jako konsultantka Avon, czy lider sprzedaży Avon. Jeżeli chcesz dołączyć, to nic nie stoi na przeszkodzie.

Współpraca jako konsultantka Avon

To jedno z najczęściej wykonywanych zajęć. Można je potraktować jako pracę dodatkową, więc będzie idealna dla:

  • uczniów/studentów
  • osób bezrobotnych
  • pracujących
  • emerytów/rencistów
  • młodych rodziców
  • osób na urlopie macierzyńskim/wychowawczym

Nie ma minimalnego wieku w jakim można dołączyć jako konsultantka Avon. Ważne tylko, żeby osoba niepełnoletnia miała zgodę opiekuna na wykonywanie tego typu zajęcia.

Współpraca jako lider sprzedaży Avon

To zajęcie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich. Wymagane jest zawarcie umowy zlecenie, lub jeśli ktoś prowadzi działalność gospodarczą, to rozliczenie następuje za pomocą FV. Każda pełnoletnia Konsultantka Avon może stać się liderem, wystarczy tylko kliknąć specjalny baner w klubie Avon i wybrać rodzaj współpracy. To zajecie polega na budowaniu własnego zespołu, poszukiwaniu innych konsultantek Avon, które zechcą do nas dołączyć i działać wspólnie w naszym zespole. Zarządzanie zespołem, motywacja, pomysłowość i chęć sięgnięcia po najwyższe cele – to te cechy, które powinien mieć idealny lider sprzedaży.

Zarobki w Avon

Oczywiście każda osoba może zarobić w Avon inne pieniądze. Konsultantka Avon zarabia na sprzedaży kosmetyków z katalogu. Kupuje je taniej, bo z rabatem, a sprzedaje drożej, czyli w cenie katalogowej. Zarobek ma od razu, pobierając pieniądze od swoich klientów. Zazwyczaj jest to około kilkuset złotych. Długi działające konsultantki Avon są w stanie zarobić nawet kilka tysięcy co miesiąc. Kosmetyki Avon może także kupować na własny użytek i nie musi ich sprzedawać, dzięki rejestracji jako konsultantka Avon korzysta z wszystkich ofert promocyjnych i oszczędza na własnych zakupach. W przypadku lidera sprzedaży Avon zarobki wypłacane są na konto bankowe. Lider korzysta ze specjalnie przygotowanego programu partnerskiego w którym dokładnie można sobie wyliczyć wynagrodzenie. Tutaj zarobki nie są ograniczone, możesz zarabiać co miesiąc nawet kilkadziesiąt tysięcy jeżeli skutecznie będziesz zarządzać zespołem.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *